Vchádzanie do nadprirodzena. ..
3. marca 2021 11:11,
Prečítané 2 301x,
mil44,
Nezaradené
Posaď sa v samote, v pohode do ticha,
nemedituj, nerozmýšľaj, pokor a utíš sa!
Svoje vnútro zameraj plne na Ježiša,
a už vôbec, vôbec nie na seba.
Vybavuj si ako tvoj „duch“ telo opúšťa,
vchádzajúc do nadprirodzeného sveta,
spája sa so živým Všemohúcim Bohom.
On po nás túži celým svojím srdcom.
Úprimne v duchu i anjelsky sa modli,
nepriateľom žehnaj a všetkým odpusti.
Nebo nie je exkluzívna vec, je tu pre každého,
všetci sme tu z vôle Otca milujúceho.
Zlatá žiara Božej slávy v tebe zažiari,
fyzické telo ťa lúčmi lásky obklopí.
Kráľovstvo Neba dotkne sa Zeme,
ukážu sa ti sveta veci duchovné.
Nebeské veci z duchovného sveta uzrieš,
i veci bežnému zraku skryté si všimneš,
sny sa ti naplnia prekvapivým výjavom,
badáš nadpozemsky – stávaš sa jasno-vidcom.
Len uvaľ na Pána bremeno svoje,
myšlienky sa ti stanú láskavé.
Anjelské zástupy ti na pomoc priletia,
keď porastieš vo svetle EVANJELIA.
Maj trpezlivosť, rozhodnosť a vernosť,
zažiješ už na zemi Božiu milosť – hojnosť.
Vyvádzaj seba aj iných z bežnej nudy,
všetci sme povolaní – byť výnimoční.
24.06.2026
Kristova oživujúca moc prichádza,radostný smiech s Bohom vchádza,Blahoslavení, ktorí teraz plačeme,s milosťou Božou smiať sa isto budeme. Novú úroveň pochopenia získame,dôveru v seba samých prijmeme,viera nám dokáže aj hory prenášať,tak poďme usmiate deti odkukať. Ujmime sa vedenia svojho života,do zákona osudu hlbšie ponorme sa,rozhodnime sa formovať život [...]
21.06.2026
Oj, obľúbení to mladomanželia : “ ….. a ……. „,do vášho spoločného krásneho žitia,prajeme vám hojnosť Božieho požehnania,by ste v Božej prítomnosti, zažívali veľa šťastia. Obaja máte vzácne Božie talenty,v srdciach vám iskria klenoty.Spolu sa podporujete – Pána chválite,ej, to je radosť, že takto krásne žijete. Potešili sme sa, [...]
18.06.2026
V starobylej Nitre milej, zvučne zvony zazvonili,by sme srdcom vrúcim zlatú promóciu oslávili.Ušli nám tie päťdesiate rôčky, veľmi rýchlo,Alma mater nás šťastne víta, tak vďačne oslávme to. Medzi Nitrianskym Zoborom a svätou Kalváriou,prežili sme štúdiom päť skvelých rokov.Boli to priaznivé, veselé študentské časy,zažili sme hodne huncútstva ale i čaro krásy. [...]
Celá debata | RSS tejto debaty