Ja, Ježiš, s tebou som. ..
25. apríla 2020 16:15,
Prečítané 3 236x,
mil44,
Nezaradené
.
Ja, Ježiš, som stále s tebou,
aj tvoj hriech ma na kríž vyniesol.
Mám radosť, keď sa Mi otváraš,
a Moju prítomnosť v plnosti vnímaš.
.
Som rovnaký včera, dnes a naveky,
tvoj Spoločník, Živiteľ odveký.
Hovor so Mnou tónmi vrúcnej Lásky,
čo prežívaš, preciťuješ v danej chvíli.
.
Môj Duch ťa prevedie zradnými vodami,
len Mi dôveruj a zostaň Mi oddaný.
Nechaj sa tvarovať iba Mnou,
putujúc búrlivým morom či tmou.
.
Ak sa cítiš byť ďaleko odo Mňa,
pošepkaj Mi, pomysli, počujem ťa,
srdcom ťa objímem vo svojom náručí,
pozdvihnem, veď som Boh ľúbiaci.
.
Len so Mnou vyhráš každý boj,
v Mojej svätosti vždy zlomený stoj,
v bázni a smelo vždy kráčaj,
už tu na Zemi Nebeský raj maj.
.
Strach ťa prestane ovládať,
Trojica Božia ti bude pomáhať,
ochráni ťa od moru aj choroby,
neskolia ťa nijaké nehody.
.
Len už nezostaň takým, akým si býval,
obráť sa! Nech nestihne ťa príval.
Na žiadosti svojho tela zabudni,
Kristom a Duchom budeš sýtený.
.
Už teraz môžeme šťastie prežívať
keď hlas Ducha svätého začneme počúvať.
Oj, zažijeme časy prekrásne,
všetky dni sa nám budú zdať vzácne.
24.06.2026
Kristova oživujúca moc prichádza,radostný smiech s Bohom vchádza,Blahoslavení, ktorí teraz plačeme,s milosťou Božou smiať sa isto budeme. Novú úroveň pochopenia získame,dôveru v seba samých prijmeme,viera nám dokáže aj hory prenášať,tak poďme usmiate deti odkukať. Ujmime sa vedenia svojho života,do zákona osudu hlbšie ponorme sa,rozhodnime sa formovať život [...]
21.06.2026
Oj, obľúbení to mladomanželia : “ ….. a ……. „,do vášho spoločného krásneho žitia,prajeme vám hojnosť Božieho požehnania,by ste v Božej prítomnosti, zažívali veľa šťastia. Obaja máte vzácne Božie talenty,v srdciach vám iskria klenoty.Spolu sa podporujete – Pána chválite,ej, to je radosť, že takto krásne žijete. Potešili sme sa, [...]
18.06.2026
V starobylej Nitre milej, zvučne zvony zazvonili,by sme srdcom vrúcim zlatú promóciu oslávili.Ušli nám tie päťdesiate rôčky, veľmi rýchlo,Alma mater nás šťastne víta, tak vďačne oslávme to. Medzi Nitrianskym Zoborom a svätou Kalváriou,prežili sme štúdiom päť skvelých rokov.Boli to priaznivé, veselé študentské časy,zažili sme hodne huncútstva ale i čaro krásy. [...]
Omieľané prázdnych slov nejakého fanatika. ...
som kotrý som povedal boh a nie ježiš.. buď ...
"Som, ktorý som" - Tetragram JHVH: ...
++++++++++++++ ...
Celá debata | RSS tejto debaty